Kelionės ant ratų

 • Komfortas
  Kur bebūtumėt: Prancūzijoje, Portugalijoje ar Lietuvoje prie ežero, kartu su Jumis – patogi lova su Jūsų patalyne, šaldytuvas su mėgstamu maistu, dušas ir tualetas ir labiausiai mylimi Jūsų daiktai...

 • Laisvė
  Nereikės rūpintis kambarių rezervavimu, iš anksto nustatinėti kelionės maršruto ar nakvynės vietos. Viskas priklauso tik nuo Jūsų norų: galite apsistoti bet kurioje patikusioje vietoje!

 • Ekonomija
  Kelionė kemperiu tai vienas pigiausių keliavimo būdų. Lietuvoje daug gražių vietų kuriose galima poilsiauti nemokamai, nakvynė kempinge Europoje kainuoja nuo 10 iki 35 eurų. Viešbutyje tiek kainuotų nakvynė vienam, o čia visai šeimai. Šeima, keliaudama nameliu ant ratų, sutaupo ne tik dėl nakvynės vietų, bet ir mažiau išleidžia maistui.

Reklama/akcijos

SEZONINĖS AKCIJOS!

2018-03-14

SEZONINĖ AKCIJA KOVO GEGUŽES REZERVACIJOMS!

Kovo gegužės menesių vykdomoms rezervacijoms ypatingos kainos:

Kemperių nuoma nuo 80 eur ir prikabinamų namelių nuoma 28 eur!

Nurodytos kainos galioja nuomojantis ilgesniam nei 10 dienų terminui.

Skambinkite tel. 8 613 58062 arba rašykite el. paštu klubas@kemperiu.lt

Kemperiu per Baltijos šalis (Id.) - Latvijos kempingai ir patarimai keliautojams

2014-02-16

Vis daugiau keliautojų prikabinamais nameliais pasiryžta keliauti Baltijos pajūriu. Laukinė gamta ir nepažintos vietos vilioja Europos turistus. O ar žinote, kad automobiliu per Baltijos šalis galima keliauti ne tik pigiai, bet ir patiriant daugybę nuotykių? Sugriaukime mitą, kad įdomios kelionės būna tik tolimuosiuose kraštuose!

Norėdami keliauti kemperiu, turite pasirūpinti iš anksto kemperių nuoma, o kelionės maršrutą pradėkite nuo Latvijos pajūrio. Vykstant Ventspilio kryptimi būtinai aplankykite šalia Kuldygos esantį Ventos slenkstį, kuris dar vadinamas Ventos kriokliu. Baltijos šalyse jis pats didžiausias, o Europoje – plačiausias. Taip pat dėmesio verti 2 kilometrų ilgio Riežupe urvų labirintai. Netrukus pajusite, kad kemperiai – geriausias transportas norintiems pažinti gražiausius įvairų šalių kampelius.

Atvykus į Ventspilį galima apsistoti parko zonoje įkurtame „Priejūras“ kempinge, o jau kai paliekami prikabinami nameliai aikštelėje, galite tik per 5 minutes nueiti iki paplūdimio. Iki Ventspilio centro tik 2 kilometrai. Tai miestas, kuris per pastarąjį dešimtmetį tapo vienas iš lankomiausių šalies miestų. Pasivaikščiokite senamiesčio siauromis gatvelėmis, kuriose daug gražių senovinių pastatų. Pamatykite miesto rotušę, Turgaus aikštę ir nueikite prie Pietinio molo. Jeigu nenorite apsistoti Ventspilyje, tai pravažiavus jį, Mikelbakoje galima apsistoti prikabinamų namelių „Mikelbaka“ kempinge, kuriame rasite gražų paplūdimį ir įvairių pramogų.

Po pažinties su šiomis apylinkėmis keliaukite į Jūrmalą ir Rygą. Apsistoti galima abiejuose miestuose, tad planuokite nakvynę pagal turimą laisvą laiką.
Jūrmaloje apsilankykite Jūrmalos muziejuje po atviru dangumi ir pasivaikščiokite senamiesčiu bei centru. Labiausiai lankoma – Jomas gatvė. Tai seniausia ir žinomiausia gatvė Jūrmaloje, kurioje gausu restoranų, kavinių ir parduotuvėlių. Jeigu mėgstate vandens pramogas – aplankykite „Livu“ vandens parką. Nakvynei rinkitės ant Lielupės upės kranto įsikūrusį „Lielupe“ kempingą. Čia geras kainos ir paslaugų kokybės santykis. Iki jūros apie 800 metrų, o nenorintys gali rinktis ant upės kranto įkurtą paplūdimį. Jeigu norite, kad jūra būtų kuo arčiau, tai su prikabinamu nameliu apsistokite „Rigas Licis“ sanatorijos teritorijoje esančiame „Jūrmala“ kempinge arba kempingas „Nemo“. Kuris Latvijos kempingas geriausias pažiūrėkite lentelę su mūsų subjektyviu vertinimu, tačiau gal tai suteiks vieną kitą mintį Jūsų pasirinkimui.

Dabar Jūsų laukia pažintis su Latvijos sostine Ryga. Pasivaikščiokite po senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, apsilankykite Zoologijos sode ir pakilkite į Televizijos bokštą. Miesto centre esantis „Riga City“ kempingas  puiki vieta norintiems pėsčiomis greitai pasiekti senamiestį ar eiti apsipirkti į šalia esančias parduotuves.
Estijos link keliautojai dažnai pasirenka apsistoti įspūdingos gamtos Gaujos nacionaliniame parke esančiame „Apalkans“ kempinge arba

Tujos miestelyje ant jūros kranto kempingas "Krimalnieki". Šis kempingas nėra lengvai randamas mat teks pravažiuoti mažus kaimelius siauromis gatvelėmis, tačiau mėgstantiems laukinę gamtą ir pajūrį „be trinkelių“ pastangos bus vertos rezultato. Nors teks naudotis lauko tualetu, tačiau per savo kemperio ar prikabinamo kemperio langą grožėsitės ranka pasiekiamomis Baltijos bangomis, bei pajūryje stūksančiais didžiuliais akmenimis. Visgi ko gero didžiausias šio kempingo išskirtinumas - jis labai pigus, tai ko gero pigiausias mūsų matytas kempingas, nakvynės šiame Latvijos kempinge kaina apie 20 Lt parai už vietą kemperiui arba prikabinamam nameliui.

 

 

KEMPERIŲ KLUBAS Jums linki gero poilsio Latvijos kempinguose, o jei turėsite įspūdžių, kuriais norėsite pasidalinti su kitais kemperių keliautojais, rašykite mums išpublikuosime Jūsų patyrimus svetainėje.

Už šio straipsnio informaciją esame dėkinti kemperių kelionių gerbėjams Laimai ir Vidui iš Vilniaus.

Daugiau įdomių kelionių:
Apie kemperių kelionę į „Legolendą“, skaitykite straipsnyje „Legolendas ....“
Praktiški patarimai keliaujantiems prikabinamu nameliu čia ...

Kemperių nuoma

Kemperių nuoma visiems Jūsų poreikiams! Nuo ekonomiško ir paprasto iki erdvaus bei prabangaus su visais patogumais ir lauko baldų įranga. Susisiekite tel. 8 613 58062 arba el. paštu klubas@kemperiu.lt . Kemperių galerija ir info čia >>>

 • Priklausomai nuo to keliese keliaujate ar kokį atstumą ruošiatės įveikti kemperiu pasirinksite sau tinkamą kemperį nuomai.
 • Visose nuomuojamuose kemperiuose yra WC, dujinė viryklė bei šaldytuvas.
 • Priklausomai nuo kemperio bei nuomos periodo nuomos kaina parai nuo 50 iki 120 eurų.

Namelių ant ratų nuoma

Prikabinamų namelių ant ratų nuoma pukiai tiks mėgstantiems laisvę ir vertinantiems ekonomiškas keliones. Susisiekite tel. 8 613 58062 arba el. paštu klubas@kemperiu.lt . Prikabinamų namelių foto ir info čia >>>>>

 • Nuomojami geriausių gamintojų BEYERLAND, KNAUS, TEC, KIP prikabinami nameliai. Galite rinktis skirtingo dydžio bei išplanavimo 3, 4 bei 5 miegamų vietų namelius ant ratų.
 • Visuose nameliuose yra reikiama įranga: dujinės viryklės, šaldytuvai, kriauklės. Dalis namelių komplektuojami su WC patalpa bei palapinėmis-prieangiais. Namelio nuomos kaina parai nuo 15 iki 25 Eurų.

Naudinga

Ką būtina žinoti keliaujant kemperiais? Kaip teisingai suplanuoti kelionės maršrutą, kad neišaugtų kelionės kaštai, nepervargtų keliaujanti kompanija? Kokios yra žiemos kelionių kemperiais subtilybės? Ar su kiekvienu nameliu ant ratų galima keliauti žiemą? Atsakymus į šiuos klausimus Jums padės rasti KEMPERIŲ KLUBAS. Kreipkitės tiesiai el. paštu klubas@kemperiu.lt - aptarsime kuo galime Jums padėti.

Blog'o naujienos

Kemperiu per Baltijos šalis (Id.) - Latvijos kempingai ir patarimai keliautojams

2014-02-16

Kemperiu per Latviją: kurie kempingai geriausi? Venspilis, Jurmala, Ryga - ką aplankyti Latvijoje keliaujant prikabinamais nameliais. Koks kemperių maršrutas Latvijoje geriausias?

LEGOLENDAS - smagiausia kemperiu!

2013-09-11

LEGOLENDAS - kemperių keliautojų su šeimomis ypatingai mėgstamas parkas. Kokie praktiniai patarimai keliaujantiems kemperiu į Legolendą. Skaitykite ...

 

Žiūrėti kitus įrašus

Reklama/akcijos

SEZONINĖS AKCIJOS!

2018-03-14

SEZONINĖ AKCIJA KOVO GEGUŽES REZERVACIJOMS!

Kovo gegužės menesių vykdomoms rezervacijoms ypatingos kainos:

Kemperių nuoma nuo 80 eur ir prikabinamų namelių nuoma 28 eur!

Nurodytos kainos galioja nuomojantis ilgesniam nei 10 dienų terminui.

Skambinkite tel. 8 613 58062 arba rašykite el. paštu klubas@kemperiu.lt

Informacija auto kelionėms

KEMPERIŲ KLUBO svetainė,  nuolat papildoma nauja naudinga informacija kelionėms kemperiu ar prikabinamu nameliu ant ratų. Kemperių klubo BLOGAS tai įkvepiantys maršrutai, gidai po Europą, praktiški patarimai, nemokamos nakvynės ir sanitarinių bakų pakeitimo vietos Europoje - visa ši informacija Jums, keliautojai! Plačiau skaitykite čia... Taip pat jei norite pasidalinti savo kelionių patyrimais bei atradimais, naudingais kitiems keliautojams, rašykite el. paštu klubas@kemperiu.lt - Jūsų informaciją patalpinsime svetainėje.

Kemperio svoris!

Būkite atidūs - kemperio svoris svarbi sąlyga keliaujant. Jei kemperiu važiuos maksimalus žmonių skaičius turėsite riboti bagažą, nes Europoje kemperius sveria ir jei viršinsite leistiną svorį, Jus nubaus, o svoriui viršijant  3500 kg ne tik reikia vairuotojo kategorijos, bet ir prisideda kelių mokesčiai.

Latvijos kempingai

 
Nr. 1 kempingas Latvijoje! Kurie Latvijos kempingai geriausi? Dauguma lietuvių traukia į Ventspilį, vadinamą šeimų miestu. Ar yra kitų, dėmesio vertų Latvijos kempingų? Skaitykite daugiau ...

 

Išnuomokite savo kemperį!

Turite savo kemperį? Norėtumėte išnuomoti jį laisvu metu? KEMPERIŲ KLUBAS gali Jums padėti, nes jungiame bendraminčius keliaujančius kemperiais, taip pat sulaukiame daug užklausų iš užsieniečių, tad galėsite pasirinkti tvarkingus nuomininkus. Atsiųskite savo kemperio fotografijas, mes jas patalpinsime į svetainę, o atsiradus susidomėjusiems nukreipsime pas Jus

 

 

Kelionės ant ratų

 • Komfortas
  Kur bebūtumėt: Prancūzijoje, Portugalijoje ar Lietuvoje prie ežero, kartu su Jumis – patogi lova su Jūsų patalyne, šaldytuvas su mėgstamu maistu, dušas ir tualetas ir labiausiai mylimi Jūsų daiktai...

 • Laisvė
  Nereikės rūpintis kambarių rezervavimu, iš anksto nustatinėti kelionės maršruto ar nakvynės vietos. Viskas priklauso tik nuo Jūsų norų: galite apsistoti bet kurioje patikusioje vietoje!

 • Ekonomija
  Kelionė kemperiu tai vienas pigiausių keliavimo būdų. Lietuvoje daug gražių vietų kuriose galima poilsiauti nemokamai, nakvynė kempinge Europoje kainuoja nuo 10 iki 35 eurų. Viešbutyje tiek kainuotų nakvynė vienam, o čia visai šeimai. Šeima, keliaudama nameliu ant ratų, sutaupo ne tik dėl nakvynės vietų, bet ir mažiau išleidžia maistui.

www.kemperiu.lt - Kemperių ir namelių ant ratų nuoma.